Usługi

Jesteśmy zespołem wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Instalacje elektryczne

Niezwykle istotne jest przemyślane rozplanowanie instalacji elektrycznej. Od tego zależy komfort domowników oraz przede wszystkim ich bezpieczeństwo.
Warto przeanalizować potrzeby oraz oczekiwania, praktycznie rozplanować miejsca włączników, punktów oświetleń oraz gniazd, aby były jak najbardziej komfortowe w użytkowaniu. Posiadamy wszystkie niezbędne uprawnienia, aby w sposób profesjonalny wykonać powierzone prace.
Zajmujemy się zarówno wymianą, jak i rozplanowaniem i wykonaniem instalacji elektrycznej. Zapewniamy rzetelne wykonanie usługi przy jednoczesnym zachowaniu niezbędnych procedur bezpieczeństwa. Instalacja elektryczna to inwestycja na lata, dlatego musi być wykonana profesjonalnie.

Montaż paneli podłogowych

Panele podłogowe to jedne z najczęściej wybieranych materiałów wykończeniowych. Dobrej jakości panele, położone fachowo i dokładnie, to inwestycja na wiele lat.
Ich niewątpliwą zaletą jest prosta pielęgnacja oraz szeroki wachlarz kolorów. A rodzaj paneli jest podstawą do późniejszego urządzenia mieszkania – wyboru koloru ścian, mebli czy dekoracji. Warto postawić na dobrej jakości panele, aby móc długo cieszyć się z ich użytkowania i zapewnić sobie komfort mieszkania w pięknym wnętrzu.
Służymy fachową pomocą i opinią przy wyborze paneli oraz gwarantujemy dokładną i sprawną realizację zlecenia, przy wcześniejszym dokładnym przygotowaniu powierzchni.

Szpachlowanie

Aby pomalowane ściany były idealnie gładkie i długo pozostały w nienaruszonym stanie, warto wykonać szpachlowanie, które pozwoli wyeliminować wszystkie nierówności, tym samym uzyskać efekt gładkiej powierzchni.
Szpachlowanie przeprowadzamy bardzo dokładnie i profesjonalnie, gwarantujemy sprawną realizację zlecenia i fachowość. Wykonanie szpachlowania zalecane jest zarówno w nowym budownictwie, jak również w czasie remontów.
Dzięki wcześniejszym zabiegom szpachlowania, malowanie ścian czy kładzenie tapet będzie o wiele prostsze, szybsze a przede wszystkim uzyskany efekt nieporównywalnie lepszy.

 

Układanie glazury, terakoty

Wybór odpowiednich płytek na ściany i podłogi nie jest prostym zadaniem. Na rynku jest wiele rodzajów glazury oraz terakoty i warto odpowiednio dobrać materiał do pomieszczenia, mając na uwadze, że przeważnie jest to inwestycja na wiele lat.
Służymy radą, pomocą i naszym doświadczeniem w wyborze glazury i terakoty oraz oczywiście gwarantujemy profesjonalnie ich położenie. Przygotujemy odpowiednio podłoże, jeżeli trzeba skujemy stare płytki, wyrównamy ściany i podłogę. Wykonujemy także m.in. wnęki i półki.
Mamy świadomość, że wysokiej jakości płytki oraz przede wszystkim ich dobre położenie wpływa na komfort domowników, jak i również jest ozdobą wnętrza.

 

Malowanie

Ostatnim etapem prac w mieszkaniu jest malowanie ścian i sufitu. Ostatnim, ale niezwykle istotnym, decydującym o wyglądzie pomieszczenia.
Malowanie to niezmiennie najszybszy, najtańszy i najprostszy sposób na odświeżenie każdego pomieszczenia lub na zmianę jego wyglądu. Zapewniamy, że usługa zostanie wykonana na najwyższym poziomie, dokładnie i fachowo, a ściany i sufit odzyskają miniony blask lub nabiorą nowego wyjątkowego charakteru.
Przed malowaniem odpowiednio przygotowujemy powierzchnie, aby efekt końcowy był jak najbardziej zadowalający. Służymy również radą i pomocą w wyborze rodzaju farb.
Gwarantujemy wysoki poziom zabezpieczenia i poszanowania mienia klienta. Oferujemy także dowóz zakupionych materiałów.

Scroll to top